1cagavt

Esse Grup Ürünleri

Esse Grup, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin araç içi eğlence, elektronik ve e-ticaret sektöründe önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonu ile hareket etmektedir. Esse Gruba ait markalar Blaupunkt, Necvox, Avt ve Evervox’tur.
Çağ Elektronik Esse Gruba ait ürünlerin Yetkili Satıcısı dır.

Digicom Ürünleri

DIGICOM, 1994’te Pioneer, 1996’da Roadstar, 2000 yılında Hitachi markalarının Türkiye distribütörlüğünü aldı. Firmanın sergilediği bu başarılı performans o dönem Türkiye pazarına girmeye hazırlanan LG’nin de dikkatini çekti ve 2002 yılında LG’nin LCD&Plazma TV ve ev eğlence sistemlerinin distribütörlüğünü de DIGICOM aldı. DIGICOM, Türkiye’ye ilk plazma televizyonu ithal eden şirket olarak özellikle 1997-2002 yılları arasında direkt pazarlama ve tanıtım faaliyetlerine ağırlık vererek, tüketici elektroniği pazarının oluşmasına da öncülük etti. Çağ Elektronik DIGICOM ürünleri yetkili satıcısıdır.

pioneer-logo
1cagjbl
1cagjvc

Murtaş Elektronik Ürünleri

1985 yılında kurulan Murtaş A.Ş. sektöründe öncü firmalardan biri olmaktan gurur duyuyor .
JVC , JBL , Xetec , Infinity , Harman Kardon , Digital Designs , HEI Audio/Video , Isotec markalarının otomobil ürünleri Türkiye distribütörü olan Murtaş aynı zamanda JVC ev ürünlerinin de tek yetkili Türkiye distribütörüdür. Çağ Elektronik Murtaş Elektronik Ürünleri Yetkili Satıcısıdır.

Avşar Navigasyon Sistemleri

Avşar Navigasyon Sistemleri, İstanbul merkezli bir firma olup AVGO navigasyon sistemleri Türkiye Distribütörüdür. Çağ Elektronik, Avşar Navigasyon sistemleri yetkili satıcısıdır.

Satışını Yapıtığımız Diğer Ürünler

kenwood
sony