Hakkımızda

1996 yılında Diyarbakır’da Çağ Elektronik adı altında kurulmuş olan ve oto ses ve görüntü sistemleri sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan şirketimiz, Türkiye’nin birçok iline hizmet etmektedir.

Çağ Elektronik, kaliteli ürün ve hizmet geliştirmek için, gelişmiş teknolojinin ve yaratıcı fikirlerin kullanılmasının önemine inanmakta ve kalifiye kadrosu ve yatırımları ile kendini daha büyük hedeflere hazırlamaktadır.

Pazara sunduğu yüksek teknoloji ürünleri ve katma değerli servisleri ile topluma duyduğu saygıyı ifade eden Başarı, “insan için teknoloji” yaklaşımıyla koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı ilke edinmiştir.

Çağ Elektronik, zamanı yakalayan ve devamlılık içeren gelişim politikasıyla sektöre ve yaşama katkılarını sürdürecektir.

Aziz Oğuzhan
Aziz Oğuzhan Araç Sistemleri Uzmanı, Çağ Elektronik Araç Ses ve Görüntü Sistemleri
Yenilikçi ve Rekabetçi piyasada edindiğimiz deneyimlerle tecrübelerimizi ve Tutkuyu paylaşmanın öneminin farkında ve bilincindeyiz. Tutkuyla yaratılan hikayelerin yazılacağı nice on yıllara…

Diyarbakır’da 1996 yılından bu yana müşterilerimize her hoparlörden eşsiz ses Deneyimi’ni sunan Çağ Elektronik, Diyarbakır’ın on dokuz yıllık yolculuğuna ilk günden bu yana eşlik etmenin keyfini yaşıyoruz. İş ortaklarımızla kendi sektörümüzde yenilikler yaratıp, bölgede stratejik önemi olan Diyarbakır’da yaratıcı çözümlerle işimize olan tutkumuzun ,birleştiğine tanık olduk. Başarının ve gelişmenin temelinde, bu tutkuyu paylaşmanın öneminin farkında ve bilincindeyiz. Tutkuyla yaratılan hikayelerin yazılacağı nice on yıllara…

Cengiz Oğuzhan
Cengiz Oğuzhan Servis Sorumlusu, ÇAĞ ELEKTRONİK ARAÇ SES VE GÖRÜNTÜ SİSTEMLERİ
Yaratıcılık, Lider olmak veya Takip eden olmak arasındaki farkta gizlidir. Söyleminde'de olduğu gibi yaratıcılık, tamamen hayat felsefemiz. Yenilikler ise olmazsa olmazlarımızdan.

Çağ Elektronik olarak misyonumuz, sağlam temeller üzerine kurulu şirketimizi, küreselleşmenin getirmiş olduğu avantajları da kullanarak daha güçlü bir hale getirmek, yatırımları geleceğe dönük olarak geliştirerek, yeniliklere açılmak, bu gelişim sürecinde teknolojiyi yakından takip ederek pazardaki yerimizi muhafaza etmektir.