Bölgedeki En Tecrübeli ve Tek Çözüm Ortağınız

Çağ Elektronik, Oto Ses ve Görüntü Hizmetleri alanında 20 Yıllık Başarılı Tecrübeleriyle Birçok Yerli ve Ulusal Markaların Yetkili Servisliğini Yapmaktadır .
Bu sayede elde etmiş olduğu başarı Güven, Kararlılık ve Kurumsallık bilinci ile gelişmektedir.

Sık Sorulan Sorular

Navigasyonumu Güncelleyebilirmiyim
Araç içi ve El Tipi Navigasyonlarınızın versiyon veya Harita Güncellemelerini, Tecrübeli Ekibimiz Tarafından Servis alanımızda yapabilirsiniz.

Aracımın Orjinalliğini Bozmadan Navigasyon Kullanabilirmiyim?
Tabii ki EVET, Hertürlü araç için Orjinal Navigasyon Çeşitlerimiz mevcuttur.
Portatif Navigasyon güncellemesi nasıl yapılır?
Güncelleme yapmak için öncelikle www.naviextras.com adlı siteye girmeli bu siteden kullanıcı adı ve şifre alarak üyelik oluşturmalısınız. Daha sonra aynı adlı siteden Toolbox programını indirmeli ve çalıştırmalısınız. Toolbox programını çalıştırmanızın ardından cihazınızı USB kablosu ile bilgisayarınıza bağlamalı, cihaz bağlandı yazısını görmenizin ardından almış olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile Toolbox programında oturum açtıktan sonra programın sol tarafında belirecek olan “Güncellemelerim” kısmından son güncel haritamızı indirebilirsiniz.
Araç İçi Navigasyonlarda SD Kart Güncellemesi Nasıl Yapılır?
SD kartınıza güncelleme yapmak için öncelikle www.naviextras.com adlı siteye girmeli bu siteden kullanıcı adı ve şifre alarak üyelik oluşturmalısınız. Daha sonra aynı adlı siteden Toolbox programını indirmeli ve çalıştırmalısınız. Toolbox programını çalıştırmanızın ardından SD kartınızı bilgisayarınıza takmalı, cihaz bağlandı yazısını görmenizin ardından almış olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile Toolbox programında oturum açtıktan sonra programın sol tarafında belirecek olan “Güncellemelerim” kısmından son güncel haritamızı indirebilirsiniz.
Aracıma sizden almadığım bir ürün montajı yapabilirmisiniz?
Çağ Elektronik için bu önemli değildir. Ürünü istediğiniz yerden temin edebilirsiniz. Ekibimiz size yardımcı olmak için elinden geleni yapacaktır.
Sorularıma Burada Cevap Bulamadım?
Şayet sorularınıza buradan cevap bulamadıysanız Menüden Bize Ulaşın kısmından Telefon veya mail aracılığı ile ulaşırsanız sizlere ihtiyacınız olan desteği vermeye hazır olacağız.

Başlıca Sunduğumuz Hizmetler

  • Multimedia Sistemleri Uygulama

  • DVD – MP3 Çalar Sistemleri

  • Dijital – Analog TV Sistemleri

  • Navigasyon Sistemleri

  • Bluetooth Araç Kitleri

  • Arka – Ön – Yan Görüş Kameraları

  • Otobüs Eğlence Sistemleri

Araç Navigasyon, Ses ve Görüntü Markalarımızdan Bazıları

dls320x100

Otobüs Eğlence Sistemleri Markalarımızdan Bazıları

Tepe Lambası, Siren ve Anons Cihazları Markalarımızdan Bazıları